SOLIS | S6-EH3P10K-LVNDH | 3-Fase | 3x230V | 10kW | Hybride | High Voltage Bat.
Productomschrijving
Solis S6-EH3P10K-LVNDH hybride omvormer
De Solis S6-EH3P10K-LVNDH hybride omvormer is ontworpen voor residentiële en commerciële installaties met een maximaal AC-uitgangsvermogen van 10 kW. Met vier onafhankelijke MPP-trackers en een breed spanningsbereik van 200–850 V garandeert deze omvormer een optimale energieopbrengst, zelfs bij complexe dakoriëntaties. Dankzij geïntegreerde WIFI/LAN en netbewaking is de installatie eenvoudig te beheren en monitoren.
Let op! Deze omvormer is alleen voor een Deltagrid stroom net (3x230V).
Kenmerken Solis-S6-EH3P10K-LVH
  • AC-nom. uitgangsvermogen: 10 kW
  • Max. DC-primair vermogen: 16.000 W
  • Aantal MPPT: 4
  • Spanning MPP-bereik: 200–850 V
  • Max. ingangsspanning DC: 1000 V
  • Max. kortsluitstroom per MPPT: 24 A
  • Euro-rendement: 96,39%
  • Max. rendement: 96,7%
  • Beschermingsgraad: IP66
  • Gewicht: 32,6 kg
  • Afmetingen: 563 x 546 x 235 mm
  • Netbewaking: 3-fase
  • Communicatie: WIFI/LAN
datasheet: SOLIS | S6-EH3P10K-LVNDH | 3-Fase | 3x230V | 10kW | Hybride | High Voltage Bat.
Recent bekeken
Solis SOLIS | S6-EH3P10K-LVNDH | 3-Fase | 3x230V | 10kW | Hybride | High Voltage Bat.
Driefasige hybride omvormer van 10 kW met 4 MPPT, compatibel met hoge spanningsbatterijen, geïntegreerde meter en CT’s, WIFI/LAN-connectiviteit en snelle back-upfunctionaliteit. 3 x 230V - DELTA-net
Solis SOLIS | EH3P10K02-YDL | 3-fase | 10kW | Hybride | Low Voltage Bat.
Driefasige hybride omvormer van 10 kW met 2 MPPT en 3 ingangen. Compatibel met lage-spanningsbatterijen, voorzien van WIFI/LAN-connectie en CT-sensoren voor nauwkeurige energiemeting.