SOLIS | EH3P10K02-YDL | 3-fase | 10kW | Hybride | Low Voltage Bat.
Solis SOLIS | EH3P10K02-YDL | 3-fase | 10kW | Hybride | Low Voltage Bat.
Productomschrijving
Solis | EH3P10K02-YDL | Hybride
De S6-EH3P10K02-YDL 3-Fase omvormer van Solis omvormer van Solis is de perfecte oplossing voor residentiële, kleine, installaties C&I PV-installaties. Deze omvormer heeft een maximaal ingangsvermogen 16kW, een nominaal uitgangsvermogen van 10KW en een maximale efficiëntie van 97.6%. Het beschikt over 2 MPP trackers, waardoor er met dit ontwerp sprake is van een nauwkeurig MPPT-algoritme. De Solis S6-EH3P10K02-YDL bevat een hoge-frequentie omschakelingstechnologie, een breed spanningsbereik en een lage opstartspanning. Deze omvormer heeft een 3-Fase aansluiting. De geïntegreerde vlamboogdetectie vermindert proactief het brandrisico en bij zwakke netcondities is er een automatische spanningsstabilisatietechnologie. De Solis S6-EH3P10K02-YDL maakt deel uit van de EH3P serie en heeft een fabrieksgarantie van 10 jaar.
Kenmerken van de Solis-S6-EH3P10K02-YDL
  • Max. ingangsvermogen 16kW
  • Max. ingangsstroom 20A
  • Max. uitvoerstroom 15.2A
  • Max. rendement 97.6%
  • 3-Fase
  • 2 MPPT 3 IN
  • Incl. Energiemeter en 3xCT
  • Geïntegreerde AFCI
  • RS485 (Optioneel: WIFI/LAN/GPRS met een Data Logging Stick).
  • LCD-beeldscherm
  • Gewicht 42 kg
  • Afmetingen 430 x 660 x 204mm
datasheet: SOLIS | EH3P10K02-YDL | 3-fase | 10kW | Hybride | Low Voltage Bat.
Recent bekeken
Driefasige hybride omvormer van 10 kW met 2 MPPT en 3 ingangen. Compatibel met lage-spanningsbatterijen, voorzien van WIFI/LAN-connectie en CT-sensoren voor nauwkeurige energiemeting.