SOLIS | S6-EH3P12K02-YDL | 3-Fase | 12 kW | Hybride | Low Voltage Bat.
Solis SOLIS | S6-EH3P12K02-YDL | 3-Fase | 12 kW | Hybride | Low Voltage Bat.
Productomschrijving
Solis S6-EH3P12K-YDL
De Solis S6-EH3P12K-YDL is een krachtige 12kW 3-fase hybride omvormer die ideaal is voor energieopslag en back-upfunctionaliteit. Dankzij ondersteuning voor generatoren kan de back-upduur worden verlengd bij stroomuitval. Met dubbele back-uppoorten regelt hij intelligent kritische en niet-kritische belastingen. De omvormer biedt 10 seconden lang 200% overbelasting en ondersteunt een maximale ingangsstroom van 20A, waardoor hij geschikt is voor krachtige PV-modules. Daarnaast kan de DC-zijde van de accu een laad-/ontlaadstroom van 290A aan, wat zorgt voor optimale energieopslag. Perfect voor stabiele en efficiënte energievoorziening, zelfs bij een zwak net of wisselende generatorvoeding. De Solis S6-EH3P12K-YDL maakt deel uit van de S6 serie en heeft een fabrieksgarantie van 5 jaar.
Kenmerken van de Solis-S6-EH3P12K-YDL
  • 12kW
  • 3-fase
  • Low Voltage
  • Hybride omvormer
  • 250A
  • 2 MPPT 3 IN
  • Incl. Energiemeter en 3xCT
  • WIFI/LAN
  • IP66
  • 42kg
  • 430 × 660 × 305 mm
datasheet: SOLIS | S6-EH3P12K02-YDL | 3-Fase | 12 kW | Hybride | Low Voltage Bat.
Recent bekeken
De Solis S6-EH3P12K02-YDL is een krachtige 3-fase hybride omvormer van 12 kW met 2 MPPT-ingangen. Ontworpen voor efficiënte energieopslag, hoge opbrengst en optimale zelfconsumptie.